Mesafeli Satış Sözleşmesi

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

TARAFLAR:
İşbu Hizmet Sözleşmesi (kısaca “SÖZLEŞME” olarak anılacaktır) Mahmutbey mah. Taşocağı yolu cad. 33/1 A Blok 199 İstanbul/Başakşehir adresinde mukim SEA REKLAMCILIK VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TİC. LTD. ŞTİ (kısaca “FİRMA” olarak anılacaktır) ve tecaret.com internet sitesi üzerinde sunulan KOBİSİ E-ticaret Platformunu (kısaca “PLATFORM” olarak anılacaktır), E-ticaret Yazılımını (kısaca “YAZILIM” olarak anılacaktır) ve yazılıma bağlı uygulama ve hizmetlerin kullanımı amacıyla tecaret.com internet sitesi ziyaretçisi ya da platformun üyesi (kısaca “MÜŞTERİ” olarak anılacaktır).

AMAÇ:
Sözleşmenin amacı FİRMA ile MÜŞTERİ arasındaki ticari ilişkiyi düzenlemek, tarafların hak ve mesuliyetlerini belirlemektir.

SÖZLEŞMENİN KONUSU:
SÖZLEŞME, PLATFORM ile ilgili kullanım koşulları, kurulum ve satış sonrası verilen hizmetleri tarif eder. SÖZLEŞMENİN kabulü ile taraflar arasında yapılacak işlemlerin bu sözleşmede belirtilen esaslara ve hükümlere göre sürdürüleceğini kabul eder.

SÖZLEŞMENİN KABULÜ:
SÖZLEŞME, PLATFORM test ürününe kayıt olunması ya da ücretli paketlerden birine kayıt olunması ile beraber satın alma işlemi sırasında “Şartları okudum ve kabul ediyorum” kutucuğunun işaretlenmesi ile kabul edilmiş sayılır.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image